Kolekcja Beyoncé dla H&M

data wpisu 2 maja 2013 | Brak komentarzy

Beyoncé została twarzą letniej kolekcji H&M. Nazwa kampanii - "Beyoncé as Mrs. Carter in H&M" nawiązuje do najnowszej płyty i trasy koncertowej artystki. Beyoncé jest kolejną gwiazdą po Lanie Del Rey oraz Vannessie Paradis, która współpracuje z marką. Idea kolekcji polega na ukazaniu kobiety silnej, zmysłowej i wrażliwej.


Beyoncé o współpracy z H&M: "Zawsze lubiłam H&M za to, że skupia się na zabawie i jest modne za przystępną cenę. Uwielbiam pomysł na naszą współpracę przez pokazanie różnych emocji kobiet, które reprezentują cztery żywioły - ogień, woda, ziemia i powietrze. Sesja odbyła się na przepięknej tropikalnej wyspie. Miałam wrażenie, że nagrywam wideo, a nie spot reklamowy".

Kampania reklamowa powstała na Bahamach, a w jej skład wchodzą: reklamy prasowe, billboardy oraz spot TV utrzymany w konwencji teledysku.

 
Przykładowe elementy kolekcji:

1. Sukienka 59,90zł, 2. Góra bikini 19,90zł, 3. Dół bikini 19,90zł,
4. Sukienka 79,90zł, 5. Spódnica 79,90zł, 6. Koszula 39,90zł,
7. Szorty 149,90zł, 8. Top 59,90zł

Koleckja bez wątpienia okaże się wielkim hitem ze względu na gwiazdę, która ją reklamuje oraz bardzo atrakcyjne ceny! Już w sprzedaży!

0 komentarze

Dziękuję serdecznie za każdy pozostawiony komentarz :) Sprawia mi on ogromną radość i motywuje do dalszego działania. Jeśli mój blog przypadł Ci do gustu, zapraszam do obserwacji :) Pozdrawiam :*